• Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in include_once() (line 1374 of /kunden/520885_30457/webseiten/openatrium/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2407 of /kunden/520885_30457/webseiten/openatrium/includes/menu.inc).

CHP Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı’yı Avrupa Arap Alevileri Federasyonu (AAAF) olarak, 21 Ekim 2017 akşamı Hannover Arap Alevileri Dernek (DAAB) binamızda konuk ettik.

AAAF Genel Başkanı Ayhan Aslan ve DAAB Hannover Arap Alevileri Derneği’nin Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda, bölgemizde ve Avrupa’da cereyan eden güncel meseleleri konuştuk, çalışmalarımızı istişare ettik ve geleceğe dair ortak çalışmalarımızın büyütülmesi konusunda karar aldık.

Fotoğraf (1): CHP Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı (ortada), AAAF Genel Başkanı Ayhan Aslan (solda) ve DAAB Hannover Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Abacı (sağda) birlikte.

Fotoğraf (2): DAAB Hannover Yönetim ve Denetleme Kurulu üyeleri, Prof. Dr. Aytuğ Atıcı (CHP) ve Ayhan Aslan (AAAF) ile birlikte.